Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vadim O Kadar Yeşildi ki – How Green Was My Valley İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

348 views

Vadim O Kadar Yeşildi ki – How Green Was My Valley İzle
480p

Akademi Ödülleri tarihine adını altın harflerle yazdıran 5 oskarlı Vadim O Kadar Yeşildi ki full izle adlı film, Gallili fakir bir ailenin en küçük çocuğu Huw Morgan’ın gözünden, Galler’deki cennetimsi bir vadinin ekonomik çöküş ve sanayileşme ile nasıl bozulduğunu bizlere aktarılmaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle