Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vahşet Geçidi-Lemon Tree Passage İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.197 views

Vahşet Geçidi-Lemon Tree Passage İzle
720p

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, Avustralya’lı genç sinemacı David Campbell’ın ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi olan Vahşet Gecesi izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2014 Avustralya yapımı olan Lemon Tree Passage, gerçek bir olaydan esin alınıp Erica Brien ve David Campbell ikilisi tarafından senaryo aşamasına getirlmiştir. Gizem, gerilim ve korku türünde olan Lemon Tree Passage adlı eserin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Avustralya’lı Oscar ve Geordie, bir grup Amerikalı turisti alıp bölgenin motorsikletli hayalet efsanesiyle tanıştırmak için yola koyulurlar. Kısa bir süre sonra yolda hiç tanımadıkları motorsikletli biri tarafından uyarılan bu gençler, bu uyarıyı ciddiye almayıp tatillerini kabusa çevirirler. Neyse bu kısa özet faslından sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Jeremy Ervine’nın üstlenmiş olduğu Lemon Tree Passage, ülkemizde vizyona 7 Ağustos 2015’te Vahşet Geçidi adıyla girecektir. IMDb puanı 6,1 olan bu eserin, gerilim dolu müziklerini ise Joachim Horsley ele alıp bestelemişltir. 1 saat 24 dakika süresi olan Lemon Tree Passage adlı filmde şu isimler, Jessica Tovey (Maya), Nicholas Gunn (Sam), Pippa Black (Amelia), Tim Phillipps (Geordie), Andrew Ryan (Oscar), Tim Pocock (Toby) ve Piera Forde (Brianna) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle