Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vahşi Nehir – Wild River 1960 Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

770 views

Vahşi Nehir – Wild River 1960 Online İzle

Dünya prömiyerini 1960 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapan Vahşi Nehir izle adlı filmin, yönetmenliğini “Bir Genç Kız Yetiyor”, “The Sea Of Grass”, “Geri Tepen Silah”, “Namus Sözü”, “Kara Damga”, “Caddede Panik”, “İhtiras Tramvayı”, “Viva Zapata!”, “Man On A Tightrope”, “Rıhtımlar Üstünde”, “Cennet Yolu”, “Taş Bebek”, “Kalabalıkta Bir Yüz”, “Aşk Bahçesi”, “America America”, “Kader Değişmez” The Visitors” ve “Son Patron” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İstanbul doğumlu Amerikalı usta sinemacı Elia Kazan üstlenmiştir. Senaryosu Paul Osborn tarafından ele alınan Wild River, William Bradford Huie ve Borden Deal ikilisininin aldıkları ayrı kitablardan uyarlanmıştır. 1 saat 50 dakika süresi olan dram, tarih ve romantik türündeki Vahşi Nehir adlı film, Tennessee Nehir’ndeki bir baraj inşaatını denetlemek için hareket eden genç bir saha yöneticisinin, yaşadığı olayları konu edinmektedir.

1960 ABD yapımı olan Wild River adlı film, o dönem Berlin dışında da birçok festivalde boy gösterip 2 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 1.595.000 dolar olan Vahşi Nehir adlı filmin, yapımcılık görevini de efsane isim Elia Kazan üstlenmiş, müziklerini ise Kenyon Hopkins ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,7 olan Vahşi Nehir adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Montgomery Clift (Chuck Glover), Lee Remick (Carol Garth Baldwin), Jo Van Fleet (Ella Garth), Albert Salmi (Hank Bailey), Jay C. Flippen (Hamilton Garth), James Westerfield (Cal Garth), Barbara Loden (Betty Jackson) ve Frank Overton (Walter Clark) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle