Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Vahşi Yaşam 2014 Filmi Full HD Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.053 views

Vahşi Yaşam 2014 Filmi Full HD Seyret

2014 Belçika ve Fransa ortak yapımı olan Vahşi Yaşam izle adlı filmin yönetmenliğini “L’ennui”, “Roberto Succo”, “Kırmızı Işıklar” ve “Daha İyi Bir Hayat” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Cedric Kahn üstlenmiştir. Senaryosu Nathalie Najem ve Cedric Khan ikilisi tarafından ele alınan Vie Sauvage, Okwari Fortin, Shahi’Yena Fortin, Xavier Fortin ve Laurence Vidal dörtlüsünün yazmış oldukları ayrı kitaplardan derlenip uyarlanmıştır. Dünya prömiyerini San Sebastian Uluslararası Film Festivali’nde yapan Wild Life, buradan Jüri Özel Ödülü’nü alıp ayrılmıştır. Dram türünde olan Vie Sauvage, 11 yıl boyunca adalet sistemimden ve herkesten kaçan bir baba ile iki oğlunun gerçek yaşam öyküsünü konu ediniyor. Neyse baba ve oğullara daha fazla değinmeyip, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Kristina Larsen’in üstlenmiş olduğu bu eserin, dokunaklı müziklerini ise Mathias Duplessy ele alıp bestelemiştir. 1 saat 42 dakika süresi olan Wild Life adlı eserin IMDb puanı ise 6,5’dir. Başarılı yönetmen Cedric Kahn’ın oyuncu seçimleri şu isimler, Mathieu Kassovitz (Philippe Fournier – dit Paco), Celine Sallette (Carole Garcia – dite Nora), David Gastou (Tsali Fournier / 9 ans), Sofiane Neveu (Okyesa Fournier / 8 ans), Romain Depret (Tsali Fournier / adolescent) ve Jules Ritmanic (Okyesa Fournier / adolescent) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle