Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Vampiria 2015 Yerli Korku Filmi İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

4.189 views

Vampiria 2015 Yerli Korku Filmi İzle

Yerli korku-gerilim film sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Hasan Karacadağ, 2015 yılının son aylarında vizyona girecek olan Vampiria izle adlı filmiyle yine tüm klişeleri alt üst edecektir. Senaryosu da Hasan Karacadağ tarafından kaleme alınan Vampiria, cinler ve vampirler alemi arasındaki sırları, bilinmeyene ait kadim ve cüzzamlı bilgileri, kana susayanların gerçek öyküsünü konu edinmektedir.

Bütçesi 1.2 milyon dolar olan Vampiria adlı eserin yapımcılık görevini de Hasan Karacadağ üstlenmiştir. Korku ve gerilim türündeki filmde Murat Seviş ve Sultan Köroğlu Kılıç ikilisi başrolde yer almıştır.

Bu müthiş eser ile ilgili detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle