Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ve Gemi Gidiyor – E La Nave Va – And The Ship Sails On İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

724 views

Ve Gemi Gidiyor – E La Nave Va – And The Ship Sails On İzle

Başrollerini Freddie Jones ve Babara Jefford’un paylaşmış olduğu Ve Gemi Gidiyor hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar”, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Tatlı Hayat”, “Sekiz Buçuk”, “Ruhların Giulietta’sı”, “Satyricon”, “Roma’da Aşk Başka”, “Amarcord”, “Kazanova”, “Orkestra Provası”, “Kadınlar Kenti”, “Ginger ve Fred”, “Intervista” ve “Ay’ın Sesi” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Tonino Guerra ve Federico Fellini ikilisi tarafından ele alınan E La Nave Va, ünlü bir sopranonun vasiyeti üzerine yakılarak küllerinin bir adaya gemi ile götürülmesini ve gemideki insanların sınıfsal çatışmalarını ele almaktadır.

1983 İtalya ve Fransa ortak yapımı olan The Ship Sails On adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp toplamda 11 değerli ödül elde etmiştir. 2 saat 12 dakika süresi dram, tarih ve müzik türündeki Ve Gemi Gidiyor adlı filmin, yapımcılık görevini Franco Cristaldi üstlenmiş, müziklerini ise Gianfranco Plenizio ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,7 olan Ve Gemi Gidiyor adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Freddie Jones (Orlando), Barbara Jefford (Ildebranda Cuffari), Victor Poletti (Aureliano Fuciletto), Peter Cellier (Sir Reginald J. Dongby), Elisa Mainardi (Teresa Valegnani), Norma West (Lady Violet Dongby Albertini) ve Paolo Paoloni (Il Maestro Albertini) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle