Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

… Ve Herkes İçin Adalet – … And Justice For All 1979 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

293 views

… Ve Herkes İçin Adalet – … And Justice For All 1979 İzle
480p

Dünya prömiyerini 1979 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan … Ve Herkes İçin Adalet izle adlı film, genç bir kıza şiddet uygulama ve tecavüzle suçlanan tanınmış bir hakimin, avukatlığını üstlenen Arthur adlı orta yaşlı avukatın, yaşadıklarını ele almaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle