Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Veba-Plague Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.489 views

Veba-Plague Full HD İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, yönetmenliğini Nick Kozakis ve Kosta Ouzas ikilisinin üstlenmiş olduğu Veba izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2014 Avustralya yapımı olan Plague adlı eserin senaryo yazımını ise Kosta Ouzas kaleme almıştır. Gerilim, dram ve korku türünde olan Plague’nin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Bir grup, Post-akoliptik Avustralya’sında, insanlar arasında salgın gibi yayılan bir virüsten korunmak için sığınak aramaktadır. John ve Evie çifti, arkadaşları tarafından kaderleri ile başbaşa bırakılır. Çaresiz çift ölümden son anda Charlie’nin beklenmedik gelişiyle kurtulur ama Charlie’den bir türlü kurtulamazlar. Bu özet faslından sonra, şimdi de bu eserin diğer kısımlarına değinelim. Yapımcılığını Alexandros Ouzas’ın üstlenmiş olduğu Veba’nın müziklerini ise Benni Knop ve Shaun Smith ikilisi bestelemiştir.IMDb puanı 5,6 olan Plague adlı filmin süresi ise 1 saat 24 dakikadır. Genç yönetmen ikilisinin oyuncu tercihleri şu isimler Don Bridges (Gary), Cris Cochrane (Plagued Person), Tegan Crowley (Evie), Liza Denis (Marge), Steven Jianai (Charlie), Scott Marcus (John) ve Sarah Ranken (Sam) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle