Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Veloce Come Il Vento – İtalyan Yarışı – Italian Race İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

493 views

Veloce Come Il Vento – İtalyan Yarışı – Italian Race İzle

Başrollerini Stefano Accorsi, Matilda De Angelis ve Lorenzo Gioielli’nin paylaşmış olduğu İtalyan Yarışı hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Un Gioco Da Ragazze” ve “Gli Sfiorati” filmlerinden tanıdığımız yetenekli İtalyan sinemacı Matteo Rovere üstlenmiştir. Senaryosu Filippo Gravino, Matteo Rovere ve Francesca Manieri üçlüsü tarafından kaleme alınan Veloce Come Il Vento, çok sevdiği babasının vefatı sonrası, 10 yıldır görmediği abisinin destekleri sayesinde İtalyan GT Şampiyonası’na hazırlanan Giulia De Martino adlı 17 yaşındaki genç kızın, hikayesini ele almaktadır.

2016 İtalya yapımı olan Veloce Come Il Vento adlı film, birçok etkinlikte boy gösterip 3 değerli ödüle layık görülmüştür. 1 saat 58 dakika süresi olan dram ve spor türündeki İtalyan Yarışı adlı filmin, yapımcılık görevini Domenico Procacci üstlenmiş, müziklerini ise Andrea Farri ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,6 olan Italian Race adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Stefano Accorsi (Loris De Martino), Matilda De Angelis (Giulia De Martino), Lorenzo Gioielli (Ettore Minotti), Paolo Graziosi (Tonino), Rinat Khismatouline (Team manager), Tatiana Luter (Eva) ve Roberta Mattei (Annarella) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi