Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vengeance: A Love Story – İntikam: Bir Aşk Hikayesi Türkçe Dublaj (2017)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

427 views

Vengeance: A Love Story – İntikam: Bir Aşk Hikayesi Türkçe Dublaj (2017)

2017 ABD yapımı olan Vengeance: A Love Story izle adlı filmin, yönetmenliğini Amerikalı tecrübeli sinemacı Johnny Martin üstlenmiştir. Senaryosu John Mankiewicz ve Scott Windhauser ikilisi tarafından ele alınan Vengeance: A Love Story, Joyce Carol Oates’in 2003 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dram ve gerilim türündeki İntikam: Bir Aşk Hikayesi adlı film, küçük kızının gözleri önünde tecavüze uğradıktan sonra gözlerini bir kayıkhanede açan 30 yaşındaki bekar bir annenin, öyküsünü ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Nicolas Cage ve Michael Mendelsohn ikilisinin üstlenmiş olduğu Vengeance: A Love Story adlı filmin, müziklerini ise Kenneth Burgomaster ele alıp icra etmiştir. Başarılı yönetmen Johnny Martin’in oyuncu seçimleri şu isimler Nicolas Cage (John Dromoor), Deborah Kara Unger (Agnes), Don Johnson (Jay Kirkpatrick), Anna Hutchison (Teena), Talitha Bateman (Bethie Maguire), Joshua Mikel (Marvin Fick), Elena Sanchez (Hospital Receptions) ve Elizabeth Hunter (Annie) öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle