Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vesvese: Cin Tuzağı 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.090 views

Vesvese: Cin Tuzağı 2015 Filmi İzle

Ülkemizde vizyona 2 Ekim 2015’te girmesi planan Vesvese: Cin Tuzağı izle adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini genç ve güzel sinemacı Sümeya Kökten üstlenmiştir. Korku ve gerilim türündeki Vesvese: Cin Tuzağı, mutlu bir çiftin yakışıklı erkeğine ilgi duyan Ceren adlı genç kızın, karşılıksız aşk sonucu yapmış olduğu kötülükler konu ediniyor. Bu kısacık özetimizden sonra şimdi de kalan detaylara değinelim.

Yapımcılığını da Sümeya Kökten’in üstlenmiş olduğu eserde, şu isimler Okan Aydın, Duygu Yenilmez, Defne Vardarlı, Mustafa Ağdere, Leyla Vardarlı, Batuhan Eryörük ve Hanifi Özcan rol alıp, tüm hünerlerini sergilemeye çalışmışlardır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle