Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Voyage Of Time – Zaman Yolcuğu 2016 HD Türkçe Dublaj İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

1.605 views

Voyage Of Time – Zaman Yolcuğu 2016 HD Türkçe Dublaj İzle

Brad Pitt ve Cate Blanchett ikilisinin anlatıcı rolüyle karşımız çıktığı Voyage Of Time izle adlı belgesel filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Kanlı Toprak”, “Cennet Günleri”, “İnce Lırmızı Hat”, “Yeni Dünya: Amerika’nın Keşfi”, “Hayat Ağacı”, “Aşkın İzleri” ve “Knight Of Cups” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Terrence Malick olmuştur. 1 saat 30 dakika süresi olan dram türündeki Zaman Yolcuğu adlı belgesel film, evrenin başlangıcından günümüze kadar doğada başrol oynayan unsurların, doğumu ve ölümü arasındaki ince ayrıntıları ele almaktadır.

2016 ABD, Fransa ve Almanya ortak yapımı olan Voyage Of Time adlı belgesel filmin, yapımcılık görevini Dede Gardner, Donald Rosenfled, Sophokles Tasioulis, Nicolas Gonda, Sarah Green, Brad Pitt, Bill Pohlad ve Andrews Roald üstlenmiş, müziklerini ise Ennio Morricone ve Hanan Townshend ikilisi ele alıp icra etmiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle