Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Weightless – Ağırlıksız 2016 Filmi Full İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

634 views

Weightless – Ağırlıksız 2016 Filmi Full İzle

Başrollerinde Christian Bale ve Natalie Portman’ın oynamış olduğu Weightless 2016 hd izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Kanlı Toprak”, “Cennet Günleri”, “İnce Kırmızı Hat”, “Yeni Dünya: Amerika’nın Keşfi”, “Hayat Ağacı”, “Aşkın İzleri” ve “Knight Of Cups” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Terrece Malick olmuştur. Müzik, dram ve romantik türündeki Weightless adlı film, Amerikan müzik piyasasının içerisinde geçen romantik bir aşk öyküsünü ele almaktadır.

Usta yönetmen Terrece Malick’in oyuncu seçimleri şu isimler Holly Hunter, Christian Bale, Michael Fassbender, Natalie Portman, Rooney Mara, Cate Blanchett, Ryan Gosling, Haley Bennett, Benicio Del Toro, Austin Amelio, Val Kilmer ve Berenice Marlohe öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle