Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Werckmeister Harmoniak – Karanlık Armoniler – Werckmeister Harmonies 2000 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

478 views

Werckmeister Harmoniak – Karanlık Armoniler – Werckmeister Harmonies 2000 İzle
720p

Dünya prömiyerini 2000 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan Karanlık Armoniler izle adlı film, 2. Dünya Savaşı sonrası, dondurucu soğukların her tarafı kaplamış olduğu bir Macar kasabasında, yeni kurulan bir sirk çadırı ve bu çadıra ulaşmak için çamurlu yolları arşınlayan kasaba halkının, beklentilerini ve yaşadığı trajediyi ele almaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle