Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Şimdi Nereyi İşgal Edelim 2016 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

7.623 views

Şimdi Nereyi İşgal Edelim 2016 İzle

2015 ABD yapımı olan Şimdi Nereyi İşgal Edelim izle adlı belgesel film, dünya prömiyerini aynı yıl içerisinde 40. Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapıp, övgü dolu sözler eşliğinde ayrılmıştır. Dünyaca ünlü Amerikalı muhalif sinemacı Michael Moore’un 6 yıl sonra çektiği Where To Invade Next adlı eser, Amerika’nın denizaşırı ülkelere yaptığı görevleri ve onların kaynaklarına sert bir dille ele alıp, ağır göndermelerde bulunmaktadır.

Toronto dışında birçok etkinlikte yer alan Şimdi Nereyi İşgal Edelim, şimdilik 2 değerli ödülle ayakta durmakta ve adım adım daha da alacağının sinyalini vermektedir. Yapımcılığını Tia Lessin, Carl Deal ve Michael Moore üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, IMDb’si 6,3’dür. 1 saat 50 dakika süresi olan Where To Invade Next adlı belgesel eserde, şu isimler Krista Kiuru (Finnish Minister of Education), Tim Walker (American teacher in Finland) ve Michael Moore ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle