Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Who’s That Knocking At My Door – Kapımı Çalan Kim? İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

809 views

Who’s That Knocking At My Door – Kapımı Çalan Kim? İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Martin Scorsese’nin ilk uzun metrajlı sinema filmi olan Who’s That Knocking At My Door’u beğeninize sunmaktayız. Senaryosu Betzi Manoogian ve Martin Scorsese ikilisi tarafından kaleme alınan Kapımı Çalan Kim?, yeni tanışıp büyük aşk yaşadığı genç kızın geçmiş yaşamını öğrendikten sonra kendini oldukça kaotik bir ortamın içerisinde bulan J. R. adlı İtalyan asıllı gencin, yaşadıklarını ele almaktadır.

1967 ABD yapımı olan I Call First adlı filmin, IMDb puanı şu an itibariyle 6,8’dir. Bütçesi 75 bin dolar olan Kapımı Çalan Kim? adlı filmin, yapımcılık görevini Betzi Manoogian, Haig Manoogian ve Joseph Weill üstlenmiştir. 1 saat 30 dakika süresi olan dram ve romantik türündeki Who’s That Knocking At My Door adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Harvey Keital (J.R.), Zina Bethune (Girl), Anne Collette (Girl in Dream), Lennard Kuras (Joey), Michael Scala (Sally Gaga), Harry Northup (Harry) ve Tsuai Yu-Lan (Girl in Dream) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum Yap



Benzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri