Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Wilde Wedding 2017 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

391 views

Wilde Wedding 2017 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

2017 ABD yapımı olan Wilde Wedding izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “The Rachel Papers”, “Deceived”, “Kötü Dostlar”, “Mercy” ve “Gardens Of The Night” filmlerinden tanıdığımız tecrübeli İngiliz sinemacı Damian Harris olmuştur. Romantik komedi türündeki Wilde Wedding adlı film, eski kocasına, biraz inat biraz da nispetten ötürü tekrardan evliliği gündemine alan Eve Wilde adlı eski Hollywood yıldızının, yaşadıklarını ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Andrew S. Karsch’ın üstlenmiş olduğu Wilde Wedding adlı filmin, müziklerini ise P.T. Walkley ele alıp icra etmiştir. Başarılı yönetmen Damian Harris’in oyuncu seçimleri şu isimler Glenn Close (Eve Wilde), John Malkovich (Laurence), Patrick Stewart (Harold), Minnie Driver (Priscilla Jones), Grace Van Patten (Mackenzie Darling), Noah Emmerich (Jimmy), Peter Facinelli (Ethan Darlin), Yeal Stone (Clementine) ve Lilly Englert (Rose) öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle