Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Winter On Fire 2015 Türkçe Dublaj Belgesel İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.535 views

Winter On Fire 2015 Türkçe Dublaj Belgesel İzle

Dünya prömiyerini bu yıl 40.’sı düzenlenen Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve ayrıca bu etkinlikten En İyi Belgesel Film Ödülü ile ayrılan Winter On Fire izle adlı eserin, yönetmen koltuğuna Rus asıllı genç sinemacı Evgeny Afineevsky oturmuştur.

2015 ABD, Ukrayna ve İngiltere ortak yapımı olan Winter On Fire, 2013-14 yılları arası Ukrayna’da 93 gün süren destansı halk ayaklanmasında yaşanan olayları konu edinmektedir. IMDb’si 7,6 olan Winter On Fire adlı eserin süresi ise 1 saat 42 dakikadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle