Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Wonder 2017 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

448 views

Wonder 2017 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

2017 ABD yapımı olan Wonder izle adlı filmin, yönetmenliğini “The Four Corners Of Nowhere” ve “Saksı Olmanın Faydaları” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı yetenekli sinemacı Stephen Chbosky üstlenmiştir. Senaryosu Steve Conrad ve Jack Thorne ikilisi tarafından ele alınan Wonder, R.J. Palacio’nun 2012 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dram türündeki Wonder adlı film, Treacher Collins Sendromlu 10 yaşındaki Auggie Pullman adlı küçük çocuğun, orta okula başlama süreci öncesi ve sonrasındaki gelişen olayları ele almaktadır.

Başarılı yönetmen Stephen Chbosky’nin 3. uzun metrajlı sinema filmi olan Wonder adlı yapımda, şu isimler Julia Robert (Isabel Pullman), Jacob Tremblay (Auggie Pullman), Owen Wilson (Nate Pullman) ve Elle McKinnon (Charlotte) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle