Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Wonderstruck Türkçe Dublaj İzle (2017)

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

581 views

Wonderstruck Türkçe Dublaj İzle (2017)

2017 ABD yapımı olan Wonderstruck izle adlı filmin, yönetmenliğini “Poison”, “Güvenli”, “Velvet Goldmine”, “Cennetten Çok Uzakta”, “Beni Orada Arama” ve “Carol” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Todd Haynes üstlenmiştir. Senaryosu Brian Selznick tarafından kaleme alınan Wonderstruck, aynı ismin 2011 yılında yayımlanan aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Dram türündeki Wonderstruck adlı film, New York’lu genç bir kızın, kendiyle bağlantılı olan yaşadığı olaylar ele alınmaktadır.

Başarılı yönetmen Todd Haynes’in oyuncu seçimleri şu isimler Julianne Moore (Lillian Mayhew / Older Rose), Michelle Williams (Elaine), Cory Michael Smith (Walter), Tom Noonan (Older Walter), Amy Hargreaves (Aunt Jenny), Marko Caka (Ferry Patron), Oakes Fegley (Ben) ve Millie Simmonds (Rose) öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle