Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yenilmez 2009 Full HD Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

729 views

Yenilmez 2009 Full HD Türkçe İzle

2009 ABD yapımı olan Yenilmez Türkçe dublaj izle adlı eser biyografi, tarih ve dram türündedir. 2 saat 14 dakika süren film Türkiye’de 26 şubat 2010 tarihinde vizyona girmiştir. Clint Eastwood imzası taşıyan eserle ilgili araştırma yaptığım zaman çok net bir şekilde izlenmeye değer bir film olduğunu gördüm ve sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Morgan Freeman, Matt Damon, Langley Kirkwood, Dan Robbertse, Scott Eastwood gibi usta bir oyuncu kadrosuna sahip olan Yenilmez izle filminin orijinal adı Invictus’tur. Senaryosunu Anthony Peckham yazmıştır ve yapımcılığını ise Morgan Freeman, Clint Eastwood ikilisi yapmıştır. Yenilmez izle filminin IMDb sayfasını incelediğimiz zaman ise 7,4 gibi iyi bir puana sahip olduğunu görüyoruz. Clint Eastwood gibi 4 oskarı bulunan dahi bir yönetmenin elinden kötü bir film çıkmasını bekleyemeyiz. Ayrıca çok kaliteli bir oyuncu kadrosu da olduğu için bu eseri izlenmesi gereken filmler kategorimize atıyoruz.

Bir rugby takımı ve bu takım etrafında ülkenin birlik ve beraberliğini sağlama mücadelesi. Bu mücadele başarılı olacak ve ülkedeki ayrışma sonlanabilecek mi? Tüm bunları merak ediyorsanız bu eser için ekran başına davet ediyoruz sizleri.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle