Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Yeşil Bölge – Green Zone 2010 Türkçe HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.053 views

Yeşil Bölge – Green Zone 2010 Türkçe HD İzle

Başrollerinde Matt Damon ve Jason Isaacs’ın oynamış olduğu Yeşil Bölge izle adlı filmin, yönetmenliğini “Resurrected”, “Mutluluğa Uçuş”, “Kanlı Pazar”, “Medusa Darbesi”, “Uçuş 93”, “Son Ültimatom” ve “Kaptan Phillips” filmlerinden tanıdığımız tecrübeli İngiliz sinemacı Paul Greengrass üstlenmiştir. Senaryosu Brian Helgeland tarafından kaleme alınan Green Zone, Rajiv Chandraskaran’ın ‘Imperial Life In The Emerald City’ adlı kitabından uyarlanmıştır. 1 saat 55 dakika süresi olan aksiyon, dram, gerilim ve savaş türündeki Yeşil Bölge adlı film, Irak çölünde depolandığından kuşkulanılan kitle imha silahlarını bulmak üzere görevlendirilen Roy Miller ve ekip arkadaşlarının serüvenlerini ele almaktadır.

2010ABD, Fransa, İspanya ve İngiltere ortak yapımı olan Yeşil Bölge adlı filmin, yapımcılık görevini Tim Bevan, Eric Fellner, Paul Greengrass ve Lloyd Levin üstlenmiş, müziklerini ise John Powell ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,9 olan Green Zone adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Matt Damon (Roy Miller), Jason Isaacs (Briggs), Greg Kinnear (Clark Poundstone), Amy Ryan (Lawrie Dayne), Brendan Gleeson (Martin Brown), Igal Naor (Al Rawi) ve Said Faraj (Seyyed Hamza) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi