Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yıldızlararası – Interstellar Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.091 views

Yıldızlararası – Interstellar Türkçe İzle
720p

Yıldızlararası izle adlı film dünyaca ünlü İngiliz sinemacı Christopher Nolan tarafından yönetilmiştir. 3 Oskar ödülüne sahip olan bu isim senaryo yazımını Jonathan Nolan ile birlikte kaleme almıştır. 2014 ABD, İngiltere ve Kanada ortak yapımı olan Interstellar adlı film 2015 Akademi Ödül Töreni’nde 5 farklı dalda yarışıp buradan 1 Oskar heykelçiği alıp yoluna seri bir şekilde devam etmiştir. Birçok festivalde yer alan bu başyapıt toplamda 31 değerli ödüle sahip olmuştur. Kült olma basamaklarına adım adım yaklaşan Interstellar ülkemizde ise vizyona 7 Kasım 2014’de Yıldızlararası adıyla girip yaklaşık 710 000 kişi tarafından izlenmiştir. Bilim kurgu, macera ve dram türünde olan Yıldızlararası’nın kısaca konusuna el atalım. Geçmiş kimliğini bir kenara bırakıp çiftçilik yaparak iki çocuğuna bakmakta olan Cooper’a bir gün beklenmedik bir teklif sunulur.

Bilim adamı kimliğine sahip olan Cooper’a sunulan teklifi merak ediyorsanız buyrun izlemeye başlayın derim. Neyse kısa özet faslından sonra birazda teknik detaylara değinelim. Bütçesi 165 milyon dolar olan Interstellar gişede bu rakamı 4’e katlayıp 673 milyon dolar gelir elde etmiştir. Bu kazançlı işe el atan isimler Emma Thomas, Christopher Nolan ve Lynda Obst olmuştur. 2 saat 49 dakika süresi olan bu eserin harika müziklerine el atan isim Hans Zimmer abimiz olmuştur. IMDb top 250’de 22. sırada yer alan Interstellar’ın buradaki puanı ise 8,8’dir. Dahi yönetmenimiz Christooher Nolan bu başyapıtta şu isimlere Matthew McConaughey (Cooper), Anne Hathaway (Brand), Michael Caine (Professor Brand), John Lithgow (Donald), Jessica Chastain (Murph) ve Casey Affleck (Tom)’e rol vermiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle