Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yirmi Dokuz 29 Palmiye – Twentynine Palms İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.036 views

Yirmi Dokuz 29 Palmiye – Twentynine Palms İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi sizlere, 2003 Venedik Film Festivali’nde Altın Aslan Ödülü için yarışan fakat bu değerli ödülü elde edemeyen Yirmi Dokuz 29 Palmiye izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2003 ABD, Almanya ve Fransa ortak yapımı olan Twentynine Palms, bir çok festivalde yer almasına rağmen sadece 1 değerli ödül elde etmiştir. Senaryosu Bruno Dumont tarafından kaleme alınan ve yönetilen Twentyninne Palms, David adlı bağımsız fotoğrafçının yol ve aşk hikayesini konu ediniyor.

IMDb puanı 5,2 olan 29 Palmiye adlı eserin, yapımcılık görevini Rachid Bouchareb ve Jean Brehat ikilisi üstlenmiştir. 1 saat 59 dakika süresi olan Twentynine Palms’da Yekaterina Golubeva (Katia) ve David Wissak (David) ikilisi rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle