Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Yitik Kuşlar – Lost Birds 2015 Full HD İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

1.638 views

Yitik Kuşlar – Lost Birds 2015 Full HD İzle

Ülkemizde vizyona 30 Ekim 2015’te girmesi beklenen Yitik Kuşlar Türkçe dublaj izle adlı filmin, senaristliğini ve yönetmenliğini Ela Alyamaç ve Aren Perdeci ikilisi üstlenmiştir. 1 saat 30 dakika süresi olan Lost Birds, 1915 yılında, ülkemizin Anadolu kesiminde yaşanan Ermeni techiri olaylarını, Bedo ve Maryam adlı iki küçük çocuğun gözünden yansıtılmaya çalışılıyor.

Dram ve tarih türündeki YitikKuşlar adlı eserin, yapımcılık görevini Kudsi Alyamaç, Ela Alyamaç ve Aren Perdeci üçlüsü üstlenmiştir. Herkesin merakla ve heyecanla beklemiş olduğu Lost Birds’de şu isimler Dila Uluca (Maryam), Heros Agopyan (Bedo), Ahmet Uz (Mahmut Efendi), Hovsep Karagözyan (Nubar), Sarkis Acemyan (Grandpa Yetvart), Bercuhi Berberyan (Maria Kraft) ve Arto Arsenyan (Father Mesrop) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle