Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Yoga Hosers 2016 Filmi İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

5.321 views

Yoga Hosers 2016 Filmi İzle
720p

Amerikalı güzel oyuncu Genesis Rodriguez’in başrolünü dünyaca ünlü usta aktör Johnny Depp ile paylaşmış olduğu Yoga Hosers izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp ve yöneten isim “Clerks”, “Doğma”, “Babasının Kızı”, “Zorlu Takip” ve “Şeytan İni” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Kevin Smith olmuştur. 2016 ABD yapımı gerilim, korku ve komedi türündeki Yoga Hosers adlı film, kafayı yogayla bozmuş olan Coleen Collette ve Coleen McKenzie adlarındaki iki genç kızın, bulundukları kasabayı etkisi altına alan şeytani bir insan avcısıyla yapmış olduğu mücadele ele alınıyor. Neyse konuyu daha fazla deşifre etmeyip, şimdi de ‘Tusk’ üçlemesinin 2.’si olan Yoga Hosers adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılık görevini Elizabeth Destro ve Jordan Monsanto ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, keyifli müziklerini ise Christopher Drake ele alıp bestelemiştir. Amerikalı usta yönetmen Kevin Smith’in oyuncu seçimleri şu isimler Johnny Depp (Guy Lapointe), Genesis Rodriguez (Ms. Wicklund), Haley Joel Osment (Adrien Arcand), Natasha Lyonne (Tabitha), Lily-Rose Melody Depp (Colleen Collette), Harley Quinn Smith (Colleen McKenzie) ve Stan Lee (Dispatcher) olmuştur.

Bütçesi 5 milyon dolar olan Yoga Hosers adlı film ile ilgili daha farklı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle