Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yosemite Filmi Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

536 views

Yosemite Filmi Full HD İzle

Galasını 2015 Slamdance Film Festivali’nde yapan Yosemite izle adlı eserin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim Fransız sinemacı Gabrielle Demeestere olmuştur. 2015 Fransa yapımı olan Yosemite adlı film, birçok etkinlikte boy göstermesine rağmen şimdilik 1 değerli ödül ile ayakta durmaktadır. Dram türündeki yapım, 80’li yılların ortasında, aynı okulda ve aynı sınıfta eğitim gören 3 kafadar küçük çocuğun, serüvenlerini ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Nicolas Bertelsen, Shruti Ganguly, Sam Slater, Clara Aranovich ve Paul Bernon’un üstlenmiş olduğu Yosemite adlı filmin, müziklerini ise Ryder McNair ele almıştır. 1 saat 20 dakika süresi olan yapımın, IMDb puanı ise 6,6’dır. Başarılı genç yönetmen Gabrielle Demeestere’nin oyuncu tercihleri şu isimler James Franco (Phil), Henry Hopper (Henry), Barry Del Sherman (Daniel), Carlisle Forrester (Waitress), Clara Aranovich (Newcaster), Alec Mansky (Joe) ve George Maguire (Ed) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle