Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Young And Innocent – Genç ve Masum İzle (1937)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

538 views

Young And Innocent – Genç ve Masum İzle (1937)

Başrollerinde Derrick De Marney ve Nova Pilbeam’ın oynamış olduğu Genç ve Masum full izle adlı filmin, yönetmenliğini “Zevk Bahçesi”, “The Ring”, “Şampanya”, Juno ve Paycock”, “Düzenbaz”, “Kaybolan Kadın”, “Rebeke”, “Bay ve Bayan Simith”, “Sabotör”, “Aşktan da Üstün”, “Kapri Yıldızı”, “Cinayet Var”, “Arka Pencere”, “Lekeli Adam”, “Ölüm Korkusu”, “Gizli Teşkilat”, Sapık”, “Kuşlar” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu Charles Bennett, Edwin Greenwood ve Anthonh Armstrong üçlüsü tarafından ele alınan Young And Innocent, Josephine Tey’nin ‘A Shilling For Candles’ adlı kısa hikayesinden uyarlanmıştır. 1 saat 20 dakika süresi olan suç, gizem, romantik ve gerilimn türündeki Genç ve Masum adlı film, çok sevdiği eşinin cesedini bir sahilde bulduktan sonra birçok suçlamayla karşı karşıya kalan Robert Tisdall adlı genç adamın, yaşadıklarını konu edinmektedir.

1937 İngiltere yapımı olan Genç ve Masum adlı filmin, yapımcılık görevini Edward Black üstlenmiş, müziklerini ise Jack Beaver ve Louis Levy ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,0 olan Young And Innocent adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Nova Pilbeam (Erica Burgoyne), Derrick De Marney (Robert Tisdall), Percy Marmont (Col. Burgoyne), Edward Rigby (Old Will), Mary Clare (Erica’s Aunt), John Longden (Det. Insp. Kent) ve George Curzon (Guy) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle