Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yürüyen Şato 2004 Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

542 views

Yürüyen Şato 2004 Türkçe Dublaj İzle

2004 Japonya yapımı olan Yürüyen Şato izle adlı animasyon filmin, yönetmen koltuğuna “Rüzgarlı Vadi”, “Prenses Mononoke”, “Ruhların Kaçışı” ve “Rüzgar Yükseliyor” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Japon usta sinemacı Hayao Miyazaki oturmuştur. Senaryosu da aynı isim tarafından kaleme alınan Howl’s Movling Castle, Diane Wynne Jones’un aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. 1 saat 59 dakika süresi olan fantastik, macera ve aile türündeki Hauro No Ugoku Shiro adlı film, haksız yere Kötülükler Cadı’sının hışmına uğrayan ve yeni halinden kurtulmak için her türlü yola başvuran Sophie adlı genç kızın, serüvenlerini ele almaktadır.

IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 141. sırada yer edinen Yürüyen Şato adlı film, birçok etkinliğe katılarak toplamda 16 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 24 milyon dolar olan Howl’s Moving Castle adlı eser, gişede ise yaklaşık 235 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Rick Dempsey, Ned lott ve Toshio Suzuki üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Joe Hiasishi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,2 olan Yürüyen Şato adlı animasyon filmin, seslendirme kadrosunda şu isimler Chieko Baisho (Sophie), Takuya Kimura (Hauru), Akhiro Miwa (Arachi no Majo), Tatsuya Gasbuin (Karushifa), Ryunosuke Kamiki (Marukuru), Mitsunori Isaki (Kosho) ve Yo Oizumi (Kakashi no Kabu) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle