Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yüz Küçük Balık Yüz – Swim Little Fish Swim

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

938 views

Yüz Küçük Balık Yüz – Swim Little Fish Swim

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere !f İstanbul 2014 kapsamında gösterilen Yüz Küçük Balık Yüz adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2013 Fransa yapımı olan Swim Little Fish Swim adlı filmin yönetmenliğini Ruben Amar ve Lola Bessis ikilisi üstlenmiştir. Senaryosu Lola Bessis, Ruben Amar, Brian Paccione ve Kate Kirtz tarafından kaleme alınan Yüz Küçük Balık Yüz, New York’ta istedikleri hayatı kurabilmek için mücadele eden müzisyen Leeward ile annesinin baskısı sonucu evinden kaçan Lilac’ın yaşadıkları konu ediniyor. Komedi, dram ve müzik türünde olan Swim Little Fish Swim, katılmış olduğu etkinliklerden toplamda 4 değerli ödül elde edip tüm ekibin yüzünü bir hayli güldürmüştür. 1 saat 35 dakika süresi olan bu eğlenceli yapımın IMDb puanı 6,2’dir. Başarılı yönetmen ikilisinin oyuncu seçimleri bu eser için şu isimler Lola Bessis (Lilas), Dustin Guy Defa (Leeward), Brooke Bloom (Mary), Anne Consigny (Françoise de Castillon), Olivia Castello (Rainbow / Maggie), Paulina V. Ahlstrom (Naked artist) ve Myriam Ajar (Annabelle) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle