Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule Türkçe Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.597 views

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule Türkçe Seyret

2002 ABD ve Yeni Zellanda ortak yapımı olan Yüzüklerin Efendisi İki Kule izle adlı filmin yönetmenliğini Peter Jackson üstlenmiştir. Bu değerli isim ayrıca yanına Fran Walsh, Philippa Boyens ve Stephen Sinclair’ı alıp senaryo yazım işlerine el atmıştır. Bildiğiniz gibi bu yapım J. R. R. Tolkien’ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Fantastik macera türünde olan The Lord Of The Rings: The Two Towers adlı film 2003 yılında katılmış olduğu Oskar Töreni’nden 2 değerli ödül elde edip buradan ayrılmıştır. Daha sonraki süreçte birçok festivalde yer alan bu çalışma toplamda 104 ödül elde edip büyük bir başarıya imza atmıştır.

2 saat 59 dakika süresi olan Yüzüklerin Efendisi: İki Kule adlı eserin bu bölümünde bizler, parçalanan ve dağılan orta dünya insanlarının, Sauron ordularına karşı savaşını izleyeceğiz. Konuyu pek uzatmayıp bu başyapıtın diğer detaylarına değinelim. Bütçesi 94 milyon dolar olan The Lord Of The Rings: The Two Twoers , gişede ise yaklaşık 926 milyon dolar hasilat elde edip yapımcıları olan Barrie Osborne, Fran Walsh ve Peter Jackson’un yüzünü güldürmüştür. Müziklerini Howard Shore’ın bestelemiş olduğu bu eserin IMDb puanı 8,8’dir. Ayrıca unutmadan bu kült film IMDb top 250 listesinin 16. sırasında yer almaktadır. Bu değerli eserde şu ismler Bruce Allpress (Aldor), Sean Astin (Sam), John Bach (Madril), Sala Baker (Man Flesh Uruk), Cate Blanchett (Galadriel), Orlando Bloom (Legolas) ve Billy Boyd (Pippin) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri