Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Yüzüklerin Efendisi:Kralın Dönüşü İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.010 views

Yüzüklerin Efendisi:Kralın Dönüşü İzle

Usta yönetmen Peter Jackson’ın üçlemesi olan Yüzüklerin Efendisi serisinin son bölümünü sizlere sunup görevimizi yerine getirmiş olacağız. 2003 ABD ve Yeni Zellanda ortak yapımı olan The Lord Of The Rings: The Return Of The King adlı eserin senaryo yazımını diğer serilerde olduğu gibi anı isimler kaleme almıştır. Usta yönetmenin bu eseri 2004 Akademi Ödülleri Töreni’nde 11 oskar heykelçiği elde edip adını tarihe altın harflerle yazdırmıştır. Ayrıca bu kült eser Akademi dışında birçok festivalde yer alıp 161 değerli ödül elde edip büyük bir başarıya imza atmıştır. Fantastik macera türünde olan Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü, Sauron’un güçlü ve kalabalık ordusuna karşı güçlerini birleştiren Frodo ve arkadaşları Orta Dünya’nın kaderini bu bölümde belli etmeye çalışıp bizlere yine heyacanlı anlar yaşatacaktır. Bütçesi 94 milyon dolar olan The Lord Of Rings: The Return Of The King, gişede ise 1.120 milyar dolar hasilat elde edip yapımcıları olan Barrie M. Osborne, Fran Walsh ve Peter Jackson’ın yüzünü güldürmüştür. Müziklerini Howard Shore’nin bestelemiş olduğu bu başyapıtın IMDb puanı 8,9’dur. 3 saat 21 dakika süresi olan bu eserde şu isimler Ali Astin (Elanor Gamgee), Sean Astin (Sam), David Aston (Gondorian Soldier 3), John Bach (Madril), Sean Bean (Boromir), Cate Blanchett (Galadriel) ve Orlando Bloom (Legolas) rol almıştır. Ayrıca bu kült eser IMDb top 250 listesinin 9. sırasında yer alıyordur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri