Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Yves Saint Laurent İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.038 views

Yves Saint Laurent İzle

Dünya prömiyerini 64. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapan Yves Saint Laurent izle adlı film, etkinlik içerisinde yer alan eleştirmenler tarafından gayet iyi notlar alarak ayrılmıştır. Daha sonraki süreç içerisinde bir çok festivale katılıp toplamda 2 değerli ödül elde etmiştir. 2014 Fransa ve Belçika yapımı olan Yves Saint Laurent adlı eserin, yönetmen koltuğuna “24 Mesures” ve “Sert Rüzgarlar” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Jalil Lespert oturmuştur. Senaryosu Marie-Pierre Huster, Jalil Lespert ve Jacquez Fieschi üçlüsü tarafından ele alınan Yves Saint Laurent, Laurence Benaim’in aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. Biyografi ve dram türündeki eser, 1950’li yılların dünyaca ünlü modacısı Christian Dior’un sağ kolu olan ve ünlü ismin vefatıyla zirveye adım adım çıkan ünlü modacı Yves Saint Laurent’in yaşam hikayesini konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp şimdi de bu yapımın kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 14.7 milyon dolar olan Y.S.L. adlı eser, gişede yaklaşık 32 milyon dolara gelir elde edip, yapımcıları olan Yannick Bollore ve Wassim Beji ikilisini epey mutlu etmiştir. Müziklerini Ibrahim Maalouf’un ele almış olduğu yapımın, IMDb puanı ise 6,2’dir. 1 saat 46 dakika süresi olan Yves Saint Laurent adlı filmde, şu isimler Pierre Niney (Y.S.L.), Guillaume Gallienne (Pierre Berge), Charlotte Le Bon (Victoire Doutreleau), Laura Smet (Loulou de la Falaise), Marie de Villepin (Betty Catroux), Nikolai Kinski (Karl Lagerfeld) ve Ruben Alves (Fernando Sanchez) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle