Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Zonda: Folclore Argentino – Arjantin İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

747 views

Zonda: Folclore Argentino – Arjantin İzle

2015 Arjantin, İspanya ve Fransa ortak yapımı olan Zonda: Folclore Argentino izle adlı belgesel film, dünya prömiyerini aynı yıl Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapıp, övgü dolu sözler alarak ayrılmıştır. 1 saat 25 dakika süresi olan Zonda: Folclore Argentino adlı eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini “Los Golfos”, “La Gaza”, “Besle Kargayı”, “Kanlı Düğün”, “Goya En Burdeos” ve “Io, Don Giovanni” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İspanyol sinemacı Carlos Saura üstlenmiştir. IMDb’si 6,7 olan Zonda: Folclore Argentino adlı belgesel, Arjantin geleneksel müziğinin köklerini incelemektedir.

Yapımlığını Mariana Erijimovich, Marcelo Schapces ve Alejandro Israel üçlüsünün üstlenmiş olduğu Arjantin adlı belgesel eserde, şu isimler Pedro Aznar, Juan Falu, Marian Farias Gomez, Gabo Ferro, Liliana Herrero, Jairo, Luciana Jury, Horacio Lavandera, Luis Salinas, Walter Soria ve Jaime Torres yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle