Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Great Wall – Çin Seddi Filmi İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.398 views

The Great Wall – Çin Seddi Filmi İzle (2016)
720p

2016 ABD ve Çin ortak yapımı olan Çin Seddi izle adlı filmini yönetmen koltuğuna “Kahraman”, “Parlayan Hançerler”, “Altın Çiçeğin Laneti”, “Savaşın Çiçekleri” ve “Gui Lai” filmlerinden tanıdığımız BAFTA ödüllü dünyaca ünlü Çinli usta isim Yimou Zhang oturmuştur. Senaryosu Carlo Bernard, Tony Gilroy ve Doug Miro üçlüsü tarafından ele alınan The Great Wall, 15. yüzyılda, Kuzey Song Hanedanı askeri birliklerinin Çin Seddi etrafında Moğol askerleri ile yapmış olduğu savaş ele alınıyor. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de Büyük Duvar adlı filmin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 135 milyon dolar olan The Great Wall adlı eserin, yapımcılık görevini Jon Jashni, Peter Loehr, Charles Roven ve Thomas Tull üstlenmiş, müziklerini ise Ramin Djawadi ele almıştır. Gizem, gerilim, tarih ve savaş türündeki Büyük Duvar adlı filmde şu isimler Matt Damon, Pedro Pascal, Willem Dafoe, Andy Lau, Numan Acar, Tian Jing, Eddie Peng, Han Lu, Hanyu Zhang ve Kenny Lin rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle